Keďže aktuálna situácia nepraje intenzívnejšej spolupráci nášho centra so školami a školskými zariadeniami, hľadáme možnosti, ako byť aj v súčasnosti prakticky nápomocní pri riešení problémov vo výchove a vzdelávaní.

Ponúkame špeciálny ONLINE WEBINÁR SO PSYCHOLOGIČKOU.

Obsahom webinára bude prednáška a diskusia na tému príčin problémového správania a konkrétnych postupov pri ich riešení.

Vybrať si môžete webinár na dve kľúčové témy:

  • Problémové správanie žiakov a možnosti pedagóga (pre zamestnancov ZŠ)

  • Emočné problémy detí v MŠ a možnosti pedagóga (pre zamestnancov MŠ)

Obidve témy sú široké, preto je každá rozdelená do dvoch online stretnutí. Aby sme v rámci diskusie zodpovedali všetky otázky a konkrétne prípady. Webinár je určený vždy len pre uzavretú skupinu konkrétneho kolektívu zamestnancov (učitelia/asistenti/vychovávatelia). Tak, ako všetky služby nášho centra, ponuka je bezplatná.

Informačný leták o webinári (na stiahnutie).

kontaktná osoba: Mgr. Nina Buricová, psychológ CPPPaP, nina.buricova@cpppapzilina.sk, tel.: 0948 619 875

V prípade záujmu radi pripravíme aj pokračovanie webinára. Ak by ste mali záujem o konkrétnu tému, ktorú by sme mohli na online stretnutí prebrať, po dohode je môžné zapracovať  ju do programu.

Pripravujeme aj ďalšie interaktívne webináre pre širokú verejnosť na zaujímavé témy. Pre viac informácií sledujte priebežne aktuality na našom webe cpppapzilina.sk, alebo nás sledujte na facebook.com/cpppapza.

Tešíme sa na spoluprácu.